SIT1552AC-JE-DCC-32.768E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SIT1552AC-JE-DCC-32.768E |
Opis | MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz TCXO HVCMOS Oscylator 1,5V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SIT1552AC-JE-DCC-32.768E Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 1,5V - 3,63V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±5ppm |
Seria | Temperatura robocza 0°C - 70°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 4-UFBGA, CSPBGA |
Rezonator bazowy | Obudowa dostawcy urządzenia 4-CSP (1,54x,84) |
Typ | Rozmiar / wymiar 0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.) |
Częstotliwość | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |