CL32A227MQVNNNE | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CL32A227MQVNNNE |
Opis | CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CL32A227MQVNNNE Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,110" (2,80mm) |