Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cardinal Components Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Cardinal Components Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
Diodes Incorporated
W magazynie: 360
Diodes Incorporated
Taitien
QST
Aker Technology Corp
W magazynie: 996
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 882
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CO4305-25.000-EXT-T-TR
Numer produktu DigiKey
2151-CO4305-25.000-EXT-T-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-CO4305-25.000-EXT-T-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-CO4305-25.000-EXT-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CO4305-25.000-EXT-T-TR
Opis
XTAL OSC XO 25MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)