SX7M25.000B20F30TNF
Numer produktu DigiKey
5852-SX7M25.000B20F30TNFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX7M25.000B20F30TNF
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHz CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)