CPPC7LZA7BP-25.0000TS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cardinal Components Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Cardinal Components Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPPC7LZA7BP-25.0000TS
Numer produktu DigiKey
CPPC7LZA7BP-25.0000TS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPPC7LZA7BP-25.0000TS
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CPPC7LZA7BP-25.0000TS Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)