CSAB1265A-3R3M
Numer produktu DigiKey
4044-CSAB1265A-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSAB1265A-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSAB1265A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSAB1265A-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 18.5A 5.8 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 18.5 A Maks. 5,8mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskie straty
Modele EDA/CAD
CSAB1265A-3R3M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 5,8mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Funkcje
Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskie straty
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1265
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
26A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,248" (6,30mm)