PA4343.332NLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PA4343.332NLT |
Opis | FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 18 A Maks. 6,8mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PA4343.332NLT Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 6,8mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,551" x 0,504" (14,00mm x 12,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,256" (6,50mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 30A |