FDP085N10A-F102 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 2 172
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Infineon Technologies
IXYS
IXYS
W magazynie: 124
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Renesas Electronics Corporation
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Vishay Siliconix
W magazynie: 979
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 20
Kanał N 100 V 96A (Tc) 188W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Brushless DC Motor Control | Datasheet Preview
FDP085N10A-F102
Numer produktu DigiKey
FDP085N10A-F102-ND
Producent
Numer produktu producenta
FDP085N10A-F102
Opis
MOSFET N-CH 100V 96A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FDP085N10A-F102 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
40 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2695 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
188W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,5mOhm przy 96A, 10V