PSMN009-100P,127 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 2 172
Arkusz danych
onsemi
W magazynie: 322
onsemi
W magazynie: 287
W magazynie: 467
W magazynie: 775
W magazynie: 424
W magazynie: 1
W magazynie: 64
Infineon Technologies
Kanał N 100 V 75A (Tc) 230W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSMN009-100P,127
Numer produktu DigiKey
1727-4653-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN009-100P,127
Opis
MOSFET N-CH 100V 75A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
156 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8250 pF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
230W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,8mOhm przy 25A, 10V