PSMN9R5-100PS,127 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 2 172
Arkusz danych
Diodes Incorporated
W magazynie: 9
onsemi
W magazynie: 322
onsemi
W magazynie: 467
W magazynie: 775
W magazynie: 424
W magazynie: 1
W magazynie: 64
Infineon Technologies
Kanał N 100 V 89A (Tc) 211W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSMN9R5-100PS,127
Numer produktu DigiKey
1727-4664-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN9R5-100PS,127
Opis
MOSFET N-CH 100V 89A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
82 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4454 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
211W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
9,6mOhm przy 15A, 10V