UVZ1V472MHD
Numer produktu DigiKey
493-1325-ND
Producent
Numer produktu producenta
UVZ1V472MHD
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UVZ1V472MHD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.91 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.1965 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C