SEK472M035ST
Numer produktu DigiKey
338-2359-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEK472M035ST
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 60mOhm 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
35 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm