UPW1V472MHD
Numer produktu DigiKey
493-1884-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPW1V472MHD
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPW1V472MHD Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.23 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.8 A @ 100 kHz
Impedancja
14 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,575" (40,00mm)
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C