UPS1V472MHD
Numer produktu DigiKey
493-11154-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPS1V472MHD
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UPS1V472MHD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.871 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.3 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
27 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C