UKL1V330MEDANA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 20 510
Arkusz danych
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 193
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 57
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 1 297
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 730
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Rubycon
W magazynie: 2
33 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UKL1V330MEDANA
Numer produktu DigiKey
UKL1V330MEDANA-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKL1V330MEDANA
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UKL1V330MEDANA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
140 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
280 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C