UPJ1V330MED1TD
Numer produktu DigiKey
493-5118-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-5118-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPJ1V330MED1TD
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPJ1V330MED1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
125 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
225 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
780 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C