63PX33MEFC6.3X11 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 1 902
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 6 958
Arkusz danych
Panasonic Industry
Chemi-Con
Surge
Surge
Nichicon
Nichicon
33 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
63PX33MEFC6.3X11
Numer produktu DigiKey
1189-1477-ND
Producent
Numer produktu producenta
63PX33MEFC6.3X11
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
63PX33MEFC6.3X11 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
100 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
150 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C