336CKE063M
Numer produktu DigiKey
1572-1125-ND
Producent
Numer produktu producenta
336CKE063M
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4,5214Ohm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
120 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
276 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4,5214Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C