PCR1H121MCL2GS
Numer produktu DigiKey
493-13772-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-13772-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-13772-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCR1H121MCL2GS
Opis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
120 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 25mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
PCR1H121MCL2GS Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
2.9 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm