0896FB15A0100001E
Numer produktu DigiKey
712-0896FB15A0100001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-0896FB15A0100001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-0896FB15A0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0896FB15A0100001E
Opis
BALUN 863MHZ-928MHZ 50/100 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 863MHz - 928MHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Różnica faz
180° ±15°
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność (maks.)
1,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe (min.)
11,7dB
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Zakres częstotliwości
863MHz - 928MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
50 / 100Ohm