CDBA5150-HF
Numer produktu DigiKey
641-1705-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1705-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1705-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDBA5150-HF
Opis
DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 150 V 5A Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDBA5150-HF Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 150 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
380pF przy 4V, 1MHz
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AC (SMA)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Temperatura robocza - złącze
-50°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
870 mV @ 5 A