DESD12V0S1BL-7B
Numer produktu DigiKey
31-DESD12V0S1BL-7BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DESD12V0S1BL-7BCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DESD12V0S1BL-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DESD12V0S1BL-7B
Opis
TVS DIODE 12VWM 33.5V X1DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33,5V Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy X1-DFN1006-2
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
300W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
20pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
15V
Obudowa / skrzynia
0402 (1006 metryczne)
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
33,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)