NHD-3.5-320240JF-ASXP
Numer produktu DigiKey
1548-NHD-3.5-320240JF-ASXP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-3.5-320240JF-ASXP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 24-bitowe (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Obszar widzenia
70,08mm x 52,56mm (szer. x wys.)
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
320 x 240
Interfejs
Równoległe, 24-bitowe (RGB)
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ST7272A
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)