DT035CTFT-IPS-SHB
Numer produktu DigiKey
1756-DT035CTFT-IPS-SHB-ND
Producent
Numer produktu producenta
DT035CTFT-IPS-SHB
Opis
3.5 WIDE IPS LCD MODULE WITH RGB
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) Równoległe, 16-bitowe (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320
Kategoria
Obszar widzenia
51,96mm x 76,94mm (szer. x wys.)
Opakowanie
Taca
Piksele punktowe
480 x 320
Interfejs
Równoległe, 16-bitowe (RGB), SPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching)
Typ kontrolera
ST7796UI-G5
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Rozmiar punktu
0,05mm x 0,15mm (szer. x wys.)