NHD-3.5-640480EF-MSXP
Numer produktu DigiKey
757-NHD-3.5-640480EF-MSXP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-3.5-640480EF-MSXP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) MIPI 3,5" (88,90mm) 640 x 480
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-3.5-640480EF-MSXP Modele
Kategoria
Obszar widzenia
71,68mm x 54,56mm (szer. x wys.)
Podświetlenie
LED
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
640 x 480
Interfejs
MIPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching)
Typ kontrolera
FL7703NI
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)