NHD-3.5-320240JF-ASXP-T
Numer produktu DigiKey
1548-NHD-3.5-320240JF-ASXP-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-3.5-320240JF-ASXP-T
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 24-bitowe (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Obszar widzenia
71,82mm x 55,05mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
320 x 240
Interfejs
Równoległe, 24-bitowe (RGB)
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ST7272A
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Rezystywne
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)