MPQ1500-12V125-L48NBMC
Numer produktu DigiKey
811-MPQ1500-12V125-L48NBMC-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPQ1500-12V125-L48NBMC
Opis
DC-DC 1500W 40-60/12V 1/4 BRICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pośredni przetwornik magistrali, cyfrowy Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 125A 40V - 60V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
500 V
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
97,2%
Typ
Pośredni przetwornik magistrali, cyfrowy
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,54" (58,4mm x 36,8mm x 13,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
125A
Agencja zatwierdzająca
cCSAus
Moc (W)
1.5 kW