0RQP-X5M12BG
Numer produktu DigiKey
507-0RQP-X5M12BG-ND
Producent
Numer produktu producenta
0RQP-X5M12BG
Opis
DC-DC 48-60VIN 12V 125AOUT 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
59 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 125A 48V - 60V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0RQP-X5M12BG Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
500 V
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Płyta bazowa, zdalne wł./wył.
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-20°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
97,3%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
48V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,57" (58,4mm x 36,8mm x 14,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
125A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Moc (W)
1.5 kW