MPQ1300-12V108-L48NBMC
Numer produktu DigiKey
811-MPQ1300-12V108-L48NBMC-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPQ1300-12V108-L48NBMC
Opis
DC-DC 1300W 40-60/12V 1/4 BRICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 108A 40V - 60V Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
98%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,55" (58,4mm x 36,8mm x 14,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
108A
Agencja zatwierdzająca
cCSAus
Moc (W)
1.3 kW