MPQ700-50V14-D48NBMC
Numer produktu DigiKey
811-MPQ700-50V14-D48NBMC-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPQ700-50V14-D48NBMC
Opis
DC-DC 700W 36-75/50V 1/4 BRICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 50V 14A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
97,6%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,55" (58,4mm x 36,8mm x 14,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
14A
Agencja zatwierdzająca
cCSAus, CE, UKCA
Moc (W)
700 W
Numer standardowy
Napięcie - izolacji
2.25 kV