XRCGB26M000F1H00R0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 1 112
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
Similar
ECS Inc.
26 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB26M000F1H00R0
Numer produktu DigiKey
490-17327-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17327-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB26M000F1H00R0
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
XRCGB26M000F1H00R0 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość
26 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF