XRCGB26M000F1S1AR0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 1 112
Arkusz danych
26 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XRCGB Series
XRCGB26M000F1S1AR0
Numer produktu DigiKey
490-XRCGB26M000F1S1AR0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XRCGB26M000F1S1AR0
Opis
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XRCGB26M000F1S1AR0 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Częstotliwość
26 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
6pF