DLW31SN222SQ2L
Numer produktu DigiKey
490-1070-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-1070-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-1070-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW31SN222SQ2L
Opis
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
Modele EDA/CAD
DLW31SN222SQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,2Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,083" (2,10mm)
Impedancja przy częstotliwości
2.2 kOhms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
200mA