BLM15EG121SN1D
Numer produktu DigiKey
490-4004-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-4004-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-4004-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15EG121SN1D
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 1,5A 95mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15EG121SN1D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
95mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A