DLW31SN102SQ2L
Numer produktu DigiKey
490-1069-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-1069-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-1069-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW31SN102SQ2L
Opis
CMC 230MA 2LN 1 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1 kOhms @ 100 MHz 230mA DCR 1Ohm
Modele EDA/CAD
DLW31SN102SQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,083" (2,10mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
230mA