MM5Z9V1ST1G
Numer produktu DigiKey
488-MM5Z9V1ST1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-MM5Z9V1ST1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-MM5Z9V1ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM5Z9V1ST1G
Opis
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 9.1 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Modele EDA/CAD
MM5Z9V1ST1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 6 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms