BU-6161-M-39-2 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Pomona Electronics
W magazynie: 295
Arkusz danych
39,0" (990,60mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną Patchcord 1000V (1kV)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BU-6161-M-39-2
Numer produktu DigiKey
BU-6161-M-39-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-6161-M-39-2
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Szczegółowy opis
Kategoria
Długość kabla
39,0" (990,60mm)
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Przekrój przewodu
18 AWG
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Prąd znamionowy (A)
20A
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
5908APomona Electronics295501-1704-ND100,51000 złSimilar
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"