BU-6161-M-60-2
Numer produktu DigiKey
BU-6161-M-60-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-6161-M-60-2
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Szczegółowy opis
60,0" (1524,00mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną Patchcord 1000V (1kV)
Kategoria
Długość kabla
60,0" (1524,00mm)
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Przekrój przewodu
18 AWG
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Prąd znamionowy (A)
20A
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
W magazynie: 0
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"