Ilustracja dla BU-6161-M-39-4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BU-6161-M-39-4
Numer produktu DigiKey
BU-6161-M-39-4-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-6161-M-39-4
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Szczegółowy opis
39,0" (990,60mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną Patchcord 1000V (1kV)
Kategoria
Długość kabla
39,0" (990,60mm)
Zawartość
1 odprowadzenie, żółte
Opakowanie
Torba
Przekrój przewodu
18 AWG
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Prąd znamionowy (A)
20A
Sprawdź czas realizacji
Torba
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"