BU-6161-M-24-2
Numer produktu DigiKey
BU-6161-M-24-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-6161-M-24-2
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,0" (609,60mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną - Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną Patchcord 1000V (1kV)
Kategoria
Długość kabla
24,0" (609,60mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał -izolacja
Silikon
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
18 AWG
Metoda układania stosu
Brak możliwości ustawiania w stosy
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Konfiguracja
Bananowy na bananowy
Parametry znamionowe
IEC 1010
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, z osłoną
Prąd znamionowy (A)
20A
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
W magazynie: 0
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"