0430300001-03-R2
Numer produktu DigiKey
0430300001-03-R2-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430300001-03-R2
Opis
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Cyna 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
22 AWG
Kolor
Czerwone
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Długość
3,00" (76,20mm)
Kolor alternatywny
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
W magazynie: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
W magazynie: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
W magazynie: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
W magazynie: 700
8" PRE-CRIMP A2016R RED