0430300001-03-A2
Numer produktu DigiKey
0430300001-03-A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430300001-03-A2
Opis
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pomarańczowe 22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Cyna 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
22 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Pomarańczowe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
40,0µin (1,02µm)
Status części
Aktywny
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Liczba żył
1
Długość
3,00" (76,20mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
W magazynie: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
W magazynie: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
W magazynie: 0
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
8" PRE-CRIMP A2016A ORANGE