0430300001-03-L2
Numer produktu DigiKey
0430300001-03-L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430300001-03-L2
Opis
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niebieskie 22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Cyna 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
22 AWG
Kolor
Niebieskie
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Długość
3,00" (76,20mm)
Kolor alternatywny
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
W magazynie: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
W magazynie: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
W magazynie: 110
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2016L BLUE
4" PRE-CRIMP A2016L BLUE
5" PRE-CRIMP A2016L BLUE
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE
8" PRE-CRIMP A2016L BLUE