• Preferred Supplier

Molex

Image of Molex's Application Tooling

Narzędzia aplikacyjne

Wysokiej jakości narzędzia firmy Molex do zaciskania zapewniają prawidłowe zakończenia produktów Molex. Stuprocentowa pewność i jakość zaciskania dzięki różnorodnym narzędziom zaprojektowanym specialnie do współpracy z wyrobami Molex.

Image of Molex RF Technology Solutions

Rozwiązania technologii częstotliwości radiowych

Od zastosowań sieciowych i motoryzacyjnych, aż do medycznych i telekomunikacyjnych, rozwiązania technologii częstotliwości radiowych firmy Molex zapewniają znakomitą niezawodność nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Image of Molex Custom Cable Creator

Custom Cable Creator

The Cable Creator allows users to choose from many different Molex product connector families, circuit sizes, wire gauges, UL styles, cable lengths and more. To meet the needs of unique applications, the proprietary pinout configurator provides options to select individual connections and wire color.

Narzędzia i wsparcie

Promowane wideo

Easy-On One-Touch FFCFPC Connectors
Molex - Tooling Search Tutorial
Molex FIRST Robotics Competition Kit - Unboxing Video
Mini-Fit Sigma Connectors | Datasheet Preview
Wyświetl wszystkie

Ostatnie moduły PTM

5 minutes
Easy-On FBH1 503840 Series of FFC FPC Connectors
This presentation will give an overview of the product specifications, features and benefits, and applications for the FBH1.
5 minutes
Mini50 Sealed Wire-to-Device Receptacle
Molex's Mini50 sealed wire-to-device receptacles feature a compact size ideal for automotive electronic and safety designs.
5 minutes
stAK50h Unsealed Connection System
This presentation will discuss solutions using the stAK50h Unsealed Connection System by highlighting features that address these industry needs.
5 minutes
Impel Open19 Cable Assemblies
This presentation will go over Impel Cable Assemblies designed for use with Open19 infrastructure. It will also discuss challenges facing edge computing data centers and the solutions this product offers.
5 minutes
Easy-On FD19 Series of FFC/FPC Connectors
Overview of Molex's easy-on FD19 series FFC and FPC connectors.
5 minutes
OptoConnect Rack-Mount Fiber Enclosures
This presentation will introduce Molex's OptoConnect LGX and 144-Port Enclosures.
Wyświetl wszystkie

Molex - informacje

Jako wiodący w świecie dostawca połączeń elektronicznych, firma Molex koncentruje się na projektowaniu i opracowywaniu nowatorskich rozwiązań, które mają krytyczne znaczenie dla produktów używanych w praktycznie wszystkich dziedzinach życia. Nasze portfolio jest jednym z największych w świecie i liczy ponad 100 tysięcy produktów: od rozwiązań połączeń elektrycznych i światłowodowych do przełączników i narzędzi aplikacyjnych. Firma Molex obsługuje klientów w wielu branżach, takich jak telekomunikacja, przesył danych, komputery i urządzenia peryferyjne, motoryzacja, oprzewodowanie obiektów, przemysł, urządzenia konsumenckie, medyczne i wojskowe. Ponieważ możemy pochwalić się najwyższym w branży poziomem inwestycji w badania i rozwój, firma Molex jest znana z ciągłych innowacji w takich dziedzinach, jak integralność sygnałów o wysokich prędkościach, miniaturyzacja, dostarczanie wyższych mocy, transmisja sygnałów optycznych oraz szczelne połączenia do surowych warunków środowiskowych. Od ponad 70 lat koncentrujemy się na dostarczaniu zaawansowanych produktów, które już dzisiaj zaspokajają potrzeby jutra.

Additional Content

WYŚWIETL WSZYSTKIE INFORMACJE O PRODUKTACH

WYŚWIETL WSZYSTKIE MATERIAŁY E-LEARNINGOWE MOLEX

WYŚWIETL WSZYSTKIE MATERIAŁY MARKETINGOWE

WYŚWIETL WSZYSTKIE KOMUNIKATY PRASOWE