DSC1003DL2-024.0000T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DSC1003DL2-024.0000T
Numer produktu DigiKey
150-DSC1003DL2-024.0000T-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSC1003DL2-024.0000T
Opis
MEMS OSC LP 24MHZ LVCMOS -40C-10
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)