DSA1001DL2-024.0000VAO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DSA1001DL2-024.0000VAO
Numer produktu DigiKey
DSA1001DL2-024.0000VAO-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSA1001DL2-024.0000VAO
Opis
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
6,3mA
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,6V