BTA12-600BW3G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 823
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 1 014
STMicroelectronics
W magazynie: 76
W magazynie: 956
W magazynie: 149
W magazynie: 569
TRIAC Standard 600 V 12 A Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BTA12-600BW3G
Numer produktu DigiKey
BTA12-600BW3GOS-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA12-600BW3G
Opis
TRIAC 600V 12A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Producent
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
50 mA
Opakowanie
Rurka
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
12 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.1 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
105A przy 60Hz