BTA06T-600CWRG
Numer produktu DigiKey
497-14177-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA06T-600CWRG
Opis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Alternistor - Snubberless 600 V 6 A Otwór przelotowy TO-220AB, izolowane
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BTA06T-600CWRG Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
45A, 47A
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
35 mA
Seria
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
35 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Alternistor - Snubberless
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
6 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB, izolowane
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V