BTA16-600BWRG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 16 029
Arkusz danych
Similar
WeEn Semiconductors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
WeEn Semiconductors
Littelfuse Inc.
TRIAC Alternistor - Snubberless 600 V 16 A Otwór przelotowy TO-220
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BTA16-600BWRG
Numer produktu DigiKey
497-3122-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA16-600BWRG
Opis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BTA16-600BWRG Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
Producent
STMicroelectronics
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Seria
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
50 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Alternistor - Snubberless
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V