BTA06-600SRG
Numer produktu DigiKey
497-16145-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA06-600SRG
Opis
TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 600 V 6 A Otwór przelotowy TO-220AB, izolowane
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
10 mA
Producent
STMicroelectronics
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
25 mA
Opakowanie
Rurka
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
6 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB, izolowane
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
60A, 63A